נעצר על אלימות בתוך במשפחה?

במשפחה

מעצר עבורך בעבירה של תקיפה, אלימות בתוך במשפחה (או אלימות במשפחה) יכול להיות חוויה הרסנית לכל אחד. אם האירוע היה מצב בלתי מזיק שיצא מכלל שליטה, אי-הבנה גסה, או דרך טיפוסית לתקשורת בין שני אנשים שונים שחבל שנישאו זה לזו כלל ועיקר. זמן לאחר המעצר יכול להיות מפחיד, כמו מערכת המשפט הפלילי הוא מאוד מסובך.

אלימות בתוך במשפחה עו”ד חיים אליה יכול לוודא כי הזכויות המשפטיות שלך מוגנים. עו”ד אליה יכול לקבוע אם המשטרה עקבה אחר ההליכים המשפטיים הראויים כאשר עצרה אותך, או את בת הזוג בהנחה והיא לא היתה חפה משפע וכאשר ניתן, להוכיח כי האישומים אינם מוצדקים.

 

ההאשמה בכל צורה של אלימות בתוך במשפחה היא עניין רציני ביותר. לא רק אתה יכול להתמודד עם הזמן בכלא או תנאי, במקרים רבים אלימות בתוך במשפחה כרוך צווי מניעה, כלומר ייתכן שיהיה עליך לעזוב את הבית שלך ואת המשפחה שלך באופן מיידי – גם אם אתה הבעלים של הבית או לשלם את שכר הדירה. באמצעות צווי הגנה או צו הרחקה או הטרדה מאיימת,  בנוסף, הרשעה או עונש מאסר הכולל מציאת אלימות בתוך במשפחה ישפיעו על זכותך להחזיק כלי נשק או לקבל רישיון ציד ואף לפיטוריך מהעבודה באופן מיידי.

 

אתה זכאי להגנה המשפטית הטובה ביותר האפשרית. חיים אליה עורך דין פלילי יכול לספק את ההגנה בשבילך. אתה יכול ליצור קשר עם חיים אליה ביום ולילה, 24 שעות / יום 7 ימים בשבוע ו לדבר איתו ישירות 0524424221. משרד עורכי הדין שלו הוא שבסיסה בהרצליה ישראל, עם משרדים בנוחות ממוקם בפתח תקוה נתניה ובני ברק.

 

הגדרות אלימות בתוך במשפחה

 

אלימות בתוך במשפחה כוללת אלימות פיזית, התעללות מינית, התעללות נפשית, הפחדה, חסך כלכלי ואיומים באלימות. הקשרים שמכתיבים ביותר את חוקי האלימות בתוך במשפחה מגדירים כנדרש באשמת תקיפה ביתית או התעללות: בן זוג או בן זוג לשעבר, כיום עבר הווה או עתיד  אנשים החיים כיום ביחד או שחיו יחד בשנה הקודמת או אנשים החולקים ילד משותף או בהריון ואף עובר קטן.

 

הגדרות של אלימות פלילית כוללות תקיפה פיזית התעללות מינית  פסיכולוגית ופיננסית אינן התנהגויות פליליות, הן צורות של התעללות ויכולות להוביל לאלימות פלילית.

 

אלימות של גבר נגד אשתו או בן זוגו האינטימי היא לעתים קרובות דרך לגבר לשלוט ב”אשתו “. אף על פי שאלימות בתוך במשפחה יכולה להתרחש בין זוגות הומוסקסואלים ולסביות, ועל ידי נשים נגד בני זוגן הגברים, הצורה הנפוצה ביותר היא אלימות גברית נגד נשים.

No comments yet

leave a comment

*

*

*